Bardzo lubię gotować, ale jeszcze większą moją pasją jest pieczenie różnych ciast i ciasteczek, dlatego na moim blogu będą chyba jednak przeważały różnego rodzaju wypieki.Ale będę również opisywała różne testy produktów. Zdjęcia i teksty zamieszczone na tym blogu są moją własnością. Nie zgadzam się na ich kopiowanie bez mojej zgody. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych
O autorze
Tagi
Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Akcja: Nie kradnij zdjęć! Odszukaj.com - przepisy kulinarne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
myTaste.pl Wyszukiwarka przepisów kulinarnych - Katalog Smaków Kobieceinspiracje.pl - przepisy kulinarne TestMeToo - dołącz do nas rondel

Wpisy z tagiem: Przepis Dnia

czwartek, 26 listopada 2015

Chyba już najwyższa pora, żebym opisała tą swoją przygodę wystąpienia w programie "Przepis Dnia" który był emitowany 20.11.2015 w TVP 1 o godz. 19:15.

  

A więc wszystko zaczęło się od portalu internetowego Doradca Smaku  , w którym jestem dosyć aktywna i dodaję swoje przepisy, a mam ich już ponad 700. Administratorzy sami odezwali się do mnie z propozycją współpracy i zaproponowali mi wystąpienie w programie Przepis Dnia .

do obejrzenia

Pierwsza moja myśl to była jak to ja w telewizji? Czy ja sobie poradzę? Czy ja dam radę? Ale powoli jak oswajałam się z tą myślą, to stwierdziłam, że może warto spróbować swoich sił w telewizji i się zgodzić?

 A więc zgodziłam się (i oczywiście wcale tego nie żałuję). Nagranie było jeszcze w sierpniu, pojechałam sama do Warszawy, znalazłam ulicę Woronicza 17 i gmach Telewizji Polskiej.

Odszukałam odpowiednie studio i tak oto nie było już odwrotu.

Cała ekipa na planie była bardzo miła i pozytywnie nastawiona do nas blogerów.

Bo jeszcze dodam, że przy okazji poznałam Ewę Mróz i Olgę Smolec-Kmoch pozdrawiam Was dziewczyny bardzo serdecznie.

Nagranie trwało oczywiście odpowiednią ilość czasu, tak aby te gołąbki mogły się upiec w piekarniku. Ale jak wiadomo potem program został odpowiednio zmontowany bo na wizji trwa tylko 4 minuty, ale wszystkie ważne momenty zostały uchwycone. Szkoda tylko, że nie padło moje nazwisko i skąd jestem, dla tych co jeszcze nie wiedzą to się przedstawię nazywam się Elżbieta Sobejko mieszkam w miejscowości Łowce gmina Chłopice woj. podkarpackie.

W  środę w naszej gazecie lokalnej Życie Podkarpackie  ukazał się artykuł o tym programie.

Bardzo spodobał mi się udział w takim programie i myślę, że jeżeli dostanę inną propozycję to nie będę już miała takich obaw i się zgodzę.

 Jeszcze raz dziękuję za tak piękną przygodę i pozdrawiam całą ekipę programu Przepis Dnia.